ما و نینیمون
خاطرات پسر کوچولوی محبوبه و جواد
ما و نینیمون
خانه | آرشيو | ايميل

محبوبه طبایی

درباره : من و جواد جون روز ششم آذر ماه سال 82 با نام و یاری خدای بزرگ زندگی مشترکمون رو آغاز کردیم و از خدا می خواهیم که تا ابد این پیوند رو برامون حفظ کنه.... اردیبهشت 89 خدا یک هدیه آسمانی به ما داد که قراره بهمن ماه بدنیا بیاد.... امیدوارم فرشته من راحت و سالم بدنیا بیاد....
پروفایل مدیر :محبوبه طبایی
روزشمار

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
ما هم تصمیم گرفتین خاطراتمونو واسه نینیمون بنویسیم

سلام

اولین مطلبو واسه محبوبه عزیزم مینویسم . کسی که بی نهایت دوسش دارم و خیلی چیزا رو بهش مدیونم . اما چون عنوان وبلاگ مربوط به ننیمونه از اینجا شروع میکنم که محبوبه عزیزم قراره مامان نینیمون هم بشه و الان توی هفته دهم بارداریه . نینیمون بیشتر وقتا اذیتش میکنه و کلا حال عمومی ملوسک منو دگرگون کرده . راستی یادم رفت بگم اسم دیگه محبوبه جون ملوسکه .

ملوسکم، بهت تبریک میگم و از این که این همه زحمتو با اون همه سختیاش به خاطر نینیمون تحمل میکنی ازت ممنونم . مطمئنم نی نی هم وقتی بزرگ بشه میفهمه و ازت تشکر میکنه. یادته بهم گفتی که چقدر خوبه که خیلی از مامانا تجربیاتشونو  توی وبلاگ مینویسن و اونو با بقیه در میون میذارن؟! یادته منم گفتم چقدر خوبه که بعضیاشونم واسه قندعسلاشون دفترچه خاطرات الکترونیکی درست میکنن. خوب حالا من میخوام این فرصتو مهیا کنم که ما هم همین کارو بکنیم .

من این وبلاگو به تو عزیزترینم ، و نینیمون و تموم مامان باباهای خوبه که شاید بتونن بعدا از این وبلاگ استفاده کنن هدیه میکنم.

امیدوارم ما هم بتونیم به سهم خودمون تجربیات خودمونو به دیگران انتقال بدیم


[ تگ ها : جواد و محبوبه ، ما و نینیمون ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!