ما و نینیمون
خاطرات پسر کوچولوی محبوبه و جواد
ما و نینیمون
خانه | آرشيو | ايميل

محبوبه طبایی

درباره : من و جواد جون روز ششم آذر ماه سال 82 با نام و یاری خدای بزرگ زندگی مشترکمون رو آغاز کردیم و از خدا می خواهیم که تا ابد این پیوند رو برامون حفظ کنه.... اردیبهشت 89 خدا یک هدیه آسمانی به ما داد که قراره بهمن ماه بدنیا بیاد.... امیدوارم فرشته من راحت و سالم بدنیا بیاد....
پروفایل مدیر :محبوبه طبایی
روزشمار

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
هفته دوازدهم- سونوگرافی NT

یک خبر خوب دارم. دیروز با بابایی رفتیم سونوگرافی پیش خانم دکتر فرج اله. این سونوگرافی NT بود، برای اینکه خدایی نکرده شما مشکلی نداشته باشید. در این سونوگرافی با اندازه گیری نقطه خاصی از گردن جنین بوجود سندروم داون پی می برند.

خلاصه بابایی هم آمد داخل اتاق سونو و وای ... ما برای اولین بار شما رو دیدیم. نمی دونی چقدر بامزه بودی. همه چیز داشتی: یک کله گنده، دو تا دست و دو تا پای کوچولو که همش تکونشون می دادی!

یکبار وسط کار دکتر آنچنان تکونی خوردی که مجبور شد کارشو متوقف کنه و منتظر بمونه شما آروم شی، خندید و گفت وای مثل اینکه خیلی هیجان زده شده. من کارتو ندیدم ولی بابایی بامزه اداتو درمی آورد. خلاصه اینکه ... خبر مهم این بود که همه چیز شما فعلا خداروشکر سالمه و اینکه احتمالا شما یک پسر کوچولو هستی. البته احتمالا ، هنوز قطعی نیست . از هفته 17 ببعد قطعی معلوم می شه.

حالا که احتمال داره پسر باشی، می ترسم علاقه خاصی به این خاطرات نداشته باشی، چون معمولا دخترها احساسی تر هستند و دوست دارند مامانشون از موقع بارداری و زایمان و بچه گی هاشون براشون تعریف کنند. البته بعضی از پسرها هم مثل بابایی روحیه لطیف و احساساتی دارند. و امیدوارم تو هم اگر پسری، پسر خشنی نباشی. خانم دکتر ازت سه تا عکس گرفته که برات نگه می دارم تا بزرگ که شدی خودتو توی شکم مامانی ببینی!

راستی توی این مدت که باهات صحبت نکردم خاله جمیله ( از همکارای مامان) یک سرهمی سبز بهت کادو داده و زندایی فخری از سوریه برات یک لباس نارنجی آورده که  بامزه است . دست هردوشون درد نکنه.


[ تگ ها : سونوگرافی nt ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!