سیسمونی3- تخت گهواره ای Roba

توی کاتالوگ Mother Care  یه تختی دیدم که ازیک طرف نرده اش باز میشه و هم سطح تخت پدر و مادر میشه و در ضمن به تخت اونها قفل میشه.البته  سه طرف دیگه نرده چوبی داره و امکان اینکه مادر یه وقت غلت بزنه و روی بچه بیفته وجود نداره. از طرفی نوزاد هم بجای اینکه کاملا توی تخت مادر و پدر باشه در واقع توی تخت خودش می خوابه و این برای اینکه بخواهیم بعد از مدتی مثلا 6 ماه از خودمون جداش کنیم خیلی خوبه و کار بسیار ساده تر خواهد بود. مثلا بعد از چند ماه از تولدش می شه گارد طرف چهارم رو هم بست و تختش رو از تخت پدر و مادر جدا کرد. سپس به مرور زمان فاصله تخت رو زیاد و زیاد تر کرد تا زمانی که بشه کلا منتقلش کرد توی اتاق خودش. متاسفانه توی ایران امکان خرید مارک Mother Care براحتی وجود نداره و در ضمن مدلی که داره تختش خیلی بزرگه. من دنبال یک تخت کوچولو بودم.

مامان آرمان توی یکی از پست های نی نی سایت  دیده بود که تخت کنار مادر با همون مارک Roba  دقیقا همین مشخصات رو داره و یکی از مادرها  آدرس مغازه اش رو هم با لینک عکس هاش گذاشته  بود. آدرس همون نمایندگیه ماکسی کوزی توی ولیعصر سر عباس آباد بود. این تخت  تا 6 ماه مناسبه. توی سایتش که نگاه کردم تا وزن 11.5 کیلو گرم رو میتونه تحمل کنه.. در ضمن حالت گهواره هم داره. و بعدا میشه قدش رو کوتاه کنی و به عنوان کاناپه برای بچه استفاده کنی.  در واقع در چهار حالت می شه ازش استفاده کرد. وقتی رفتیم تموم کرده بود و گفت تا 3ماه باید صبر کنید. خلاصه حدودا دو هفته پیش بهشون زنگ زدم و گفت که همین امروز رسیده ما هم با عجله رفتیم بخریم تا تموم نشهچشمک  از توی کاتالوگش  طرح پارچه تشک و ... رو انتخاب کردم . و خریدیم البته بصورت  بسته بندی و توی یه باکس که جواد جون از روی راهنماش تو خونه  سرهمش کرد.

پسمل طلا من برای شما آبیشو خریدم . چون این تخت قراره توی اتاق من و بابایی باشه و اتاق ما هم آبیه. البته شما هم پسملی و آبی رنگ پسمل هاست... بعد از اینکه مامانی دیدش دوباره جمعش کردیم تا خاک نخوره . به امید خدا چند وقت قبل از بدنیا امدن شما دوباره اسمبلش می کنیم. اینم عکسش :

این هم حالتیه که از یک طرف میشه قفل بشه به تخت پدر و مادر:

 

/ 0 نظر / 116 بازدید